Sprawozdanie ze spotkania nr 1

17 października 2013, godz. 17:30

Spotkanie rozpoczęło się przymusową zmianą sali na większą z powodu bardzo dużego zainteresowania działalnością Koła - przybyło aż 60 studentów dietetyki ze wszystkich roczników.
Kiedy już wszyscy mieli miejsca siedzące, uroczyście przywitała nas w nowym roku działalności opiekun Koła - dr Magdalena Milewska. Na spotkaniu pojawiła się również absolwentka naszego kierunku, ustępująca ze stanowiska przewodniczącej SKND - Daria Sych.
Po krótkim przywitaniu przeszliśmy do spraw bieżących i naglących - wyboru nowego Zarządu Studenckiego Koła Naukowego Dietetyków. W Zarządzie pozostały osoby z poprzednich lat, jak również pojawili się nowi członkowie. Wybrany został następujący skład:
Przewodnicząca - Karolina Fatek
Zastępca przewodniczącej - Joanna Kotlewska
Skarbnik - Klaudia Wiśniewska
Sekretarz - Dominika Hys
oraz członkowie wspierający Zarząd: Aleksandra Białek, Izabela Rowińska, Adrianna Szczepaniak, Katarzyna Chmiel, Aleksandra Pośpiech i Marta Olczak.

Następnie zostały poruszone inne sprawy organizacyjne, nowe plany rozwoju Koła, jak i kontynuacja już rozpoczętych projektów, m.in. edukacja osób starszych, edukacja dzieci w szkołach, badania składu ciała, piknik WUM oraz Warszawskie Dni Żywienia Człowieka, tworzenie ulotek i plakatów. Poruszono również kwestię kontunuacji już corocznego Obozu Naukowego w Nałęczowie.
Oprócz tego dr Milewska poruszyła temat nadchodzących konferencji naukowych dotyczących tematów żywieniowych.

Ważnym celem na nadchodzące tygodnie dla Koła jest gruntowne odświeżenie strony internetowej SKND oraz szczegółowe rozplanowanie działalności na cały rok akademicki.